Vyhľadať
Close this search box.

Detail akcie

Veľkonočný trh x 2

Dátum

sobota 16.03.2024

Čas

10:00

Miesto

Nová synagóga Žilina

Vítame jar v Synagóge aj na Tržnici !

Žilinská Tržnica ožíva a pripravuje sa na svoju prvú jarnú sezónu. Otvorenie sezóny bude sprevádzať niekoľko podujatí. Veľkonočný trh s pestrou ponukou kvalitného sortimentu a kultúrny program, ktorý spríjemní doobedné nakupovanie, bude prvou jarnou akciou na Tržnici. S blížiacim sa sviatkom Veľkej Noci, sa Tržnica pripravuje na jedinečnú udalosť, ktorá prepojí trh, komunitu a tradície.

Veľkonočný trh na Tržnici prebehne v spolupráci a v tandeme s našim Veľkonočným Malým trhom v Novej Synagóge, kde nájdete pestrý sortiment umeleckých výrobkov, dekorácií, tradičnej tvorby a omnoho viac! Tešíme sa, že vás môžeme pozvať na oba trhy. 

Veľkonočný trh na Tržnici, na ktorom od ôsmej hodiny rannej nájdete okrem poctivých potravín, remeselných výrobkov, dekorácií aj čerstvé jedlo, kultúrny program a tvorivé dielne a na Veľkonočný Malý trh v Novej Synagóge, ktorý otvárame o desiatej. Viac info k nemu tu

Nová synagóga je od Tržnice vzdialená len 5 minút pešo, a preto bude v sobotu dobrý nápad vziať si väčšiu nákupnú tašku, či dve, a navštíviť oba trhy.

Na trhu na Tržnici vďaka cennej návšteve od Spolku slovenských žien Živena sa budete môcť naučiť, ako ozdobiť veľkonočné kraslice alebo si vyskúšať pečenie tradičných oblátok. Obľúbený projekt Do Vrecúška bude tiež súčasťou tržnice a okrem pestrého sortimentu na predaj chystá aj workshop pletenia šibákov. Nehanbite sa a naučte sa niečo nové!

Predávajte na tržnici 

Veľkonočný trh je prvým podujatím a tradičným sobotným trhom počas jarnej sezóny. Pokračovanie plánujeme na začiatok apríla a radi privítame nových trhovníkov! Tržnica je otvorená spolupráci s trhovníkmi, farmármi, podnikateľmi, predajcami alebo remeselníkmi s poctivým prístupom k práci a zaujímavým sortimentom, ktorý vytvorí pestrú a kvalitnú ponuku na trhu.

Ak máte záujem o spoluprácu alebo predaj na Tržnici, kontaktuje nás telefonicky na čísle +421 948 458 168, mailom na info@trznicazilina.sk.