Vyhľadať
Close this search box.

Detail akcie

Novoročný koncert Lash & Grey

Dátum

štvrtok 04.01.2024

Čas

19:00

Miesto

Nová synagóga Žilina

Duo speváčky Kristíny Mihaľovej (Kristin Lash) s gitaristom Jakubom Šedivým (Jacob Grey) patrí medzi najvýraznejšie objavy slovenskej hudobnej scény posledných rokov. Lash & Grey zbierajú ocenenia doma aj v zahraničí a čoraz častejšie sa objavujú na svetových pódiách (Jazz Festival Wiesen, Paris Jazz Marathon, Jazztime Ravensburg, Fara Music Festival, Prague PROMS). Kristína sa ako jediná Európanka prednedávnom dostala do finále prestížnej speváckej súťaže Sarah Vaughan International Jazz Vocal Competition. Dvojica má na konte oceňované albumy Sleepin’ With The Lights On a Blossoms of Your World, ktoré predstavia aj na svojom koncerte.

lashgrey.com

 

Pred rokom nás obdarovali vypredaným koncertom a celé vstupné venovali na podporu energií v krízovom roku Novej synagógy. Teraz sa vracajú a odštartujú náš rok, ktorý bude (dúfame) oveľa lepší. Aj vďaka dobrej a krásnej hudbe, ktorou ho začneme.

 

Ak chcete mať všetky akcie v Novej synagóge a na Stanici Žilina-Záriečie na jednom lístku, kúpte si “veľkú” permanentku na rok 2024 a vstupné už neplatíte.