Vyhľadať
Close this search box.

Detail akcie

Nová synagóga & Stanica 2024 - permanentka na celý rok kultúry

Dátum

utorok 31.12.2024

Čas

23:00

Miesto

Nová synagóga Žilina

Aj na celý ďalší rok 2024 môžete mať spojené kultúrne centrá žilinské – Stanicu Žilina-Záriečie aj Novú synagógu a väčšinu z toho, čo sa v nich udeje – na jednom lístku.

 

Celoročná permanentka za menej ako 11eur na mesiac vám zabezpečí voľný vstup na dve-tri stovky akcií – platí na všetky podujatia okrem workshopov, festivalov Kiosk a Fest Anča či pár podujatí, ktorých nie sme organizátorom, ale konajú sa u nás. 

 

Cenou sme sa prispôsobili festivalu Pohoda – 129eur, pretože si myslíme, že u nás za rok zažijete minimálne toľko. A pre študentov, učiteľov, seniorov, všetkých na materskej, ZŤP či iných, ktorým sa zľava hodí, sme cenu odvodili od novembrového sviatku, ktorý máme najradšej – 89eur.

 

Permanentka platí pre 1 osobu a je neprenosná. Po jej zakúpení dostanete od nás promokód, s ktorým si môžete na stránkach www.stanica.sk a www.novasynagoga.sk sami vytvoriť voľný lístok na ktorúkoľvek akciu. V Novej synagóge platí permanentka aj na neobmedzený vstup na výstavy v režime 1+1 – môžete so sebou zobrať ešte jedného hosťa. 

 

Ak ju chcete niekomu darovať, dodáme vám ju vytlačenú v obálke, stačí napísať na info@stanica.sk alebo zavolať 0907137145. Aj akékoľvek iné otázky máte, píšte a volajte.

 

Prajeme celý rok plný kultúrneho života!