Vyhľadať
Close this search box.

Detail akcie

Vypredaná JANA KIRSCHNER / OBYČAJNOSTI TOUR

Dátum

sobota 06.04.2024

Čas

20:00

Miesto

Nová synagóga Žilina

Koncert je komplet vypredaný, aj pridané miesta na balkóne – ďalšie lístky už nebudú, ani online ani na mieste. Ďakujeme za záujem, bolo to neuveriteľne rýchle!

 

—–

Speváčka a skladateľka Jana Kirschner prichádza začiatkom marca s dlhoočakávaným novým albumom s názvom Obyčajnosti. Album je oslavou každodenných dní, vecí a rituálov, ktoré v jej melódiách ožívajú a rozprávajú pestrým hudobným jazykom.

 

Oslava každodenností a vzácností obyčajných dní bude pokračovať aj v 7 mestách naprieč Česko-Slovenskom. Vo viac než 90-minútovom programe sa spolu s Jankou predstaví medzinárodná zostava hudobníkov  z Británie, Francúzska, Česka i Slovenska. 

Členovia kapely MAD MAD MAD, Malina Brothers, Katja Elznicová zo skupiny Manon Meurt, Valentína Vlková (Meowlau x Val), Adina Sivoková a samozrejme speváčkin dlhoročný partner a producent Eddie Stevens, známy z kapiel Moloko, Zero 7, či spoluprácami s Roisin Murphy, Jamiroquai a Siou. 

 

V Žiline tento veľký hudobný zážitok vychádza na deň druhého kola prezidentských volieb, v ktorých opäť raz pôjde o veľa. Držme sa a strávme tento (ne)oyčajný večer spolu!