Vyhľadať
Close this search box.

Detail akcie

Donio roadshow: Ako získať peniaze na svoj projekt, neziskovku, či liečbu?

Dátum

utorok 17.10.2023

Čas

18:00

Miesto

Nová synagóga Žilina

Zaujíma vás téma fundraisingu a crowdfundingu? Aktívne sa v tejto sfére pohybujete a chcete nabrať inšpiráciu v podobe úspešných príbehov? Alebo ešte len po tejto možnosti pokukujete a zaujímajú vás dobré rady, tipy a stratégie, ako pripraviť úspešnú online kampaň a vstúpiť do sveta fundraisingu a crowdfundingu pripravení? Stretnime sa v utorok 17.10 o 18:00 v kaviarni Novej synagógy.

 

Strávte večer v spoločnosti inšpiratívnych ľudí a odborníkov na fundraising a vypočujte si ich z ich skúseností to najdôležitejšie, čo potrebuje efektívna kampaň mať. Budeme sa venovať online fundraisingu, ako aj odmenovému crowdfundingu, a to pod taktovkou skúsených členov tímu Donio.

 

Večer sa však týmito prednáškami nekončí: ostaňte pri pohári dobrého drinku a spoznajte komunitu ľudí ‚naháňajúcich peniaze‘, zdieľajte vlastné skúsenosti, najnovšie trendy a technológie v tejto oblasti. Tešíme sa na vás!

 

Vstup na akciu je ZDARMA, kapacita podujatia je však obmedzená a preto je potrebná registrácia. Svoje miesto si prosím rezervujte na tomto linku.