Vyhľadať
Close this search box.

Detail akcie

PRESUNUTÉ NA JESEŇ / NEBĽABOC! Intenzívny workshop komunikačných schopností s Divadlom na Peróne

Dátum

piatok 05.05.2023

Čas

12:00

Miesto

Nová synagóga Žilina

Využívame hosťovanie Divadla na Peróne u nás s inscenáciou My, ľud! a pozývame vás na ich zážitkový workshop NEBĽABOC! 

„NEBĽABOC!… a budú ti rozumieť“ je interaktívny, intenzívny tréning osobného rozvoja. Využíva základné herecké techniky, ktorými pomáha zlepšovať komunikačné schopnosti. Je určený všetkým, ktorí túžia využívať širšie možnosti svojho tela, dychu, reči a hlasu ako pracovného nástroja a výrazového prostriedku. 

NEBĽABOC! si dáva za cieľ účastníka naučiť, ako využívať svoj telesný, dychový, rečový a hlasový aparát správne, aby v rámci osobnej aj pracovnej komunikácie boli poskytnuté informácie nielen vypovedané, ale aj zrozumiteľné.

Čo vám workshop prinesie?

  • naučíte sa využívať základné herecké techniky, ktoré pomáhajú zlepšiť komunikačné schopnosti v osobnej i pracovnej oblasti
  • osvojíte nástroje na zvládanie verejnej prezentácie, návod ako sa na ňu pripraviť a prezentovať seba a svoje schopnosti
  • naučíte sa efektívne komunikovať a počúvať svojich blízkych i kolegov
  • zabavíte sa
  • rozšírite si obzory v komunikácii a dorozumievaní sa

Sebaisté vystupovanie zvyšuje charizmu a vedie k vzájomnému porozumeniu a rešpektu. 

Trvanie workshopu –  5 hodín

Lektori: Peter Kočiš a Jana Wernerová

Kapacita workshopu je obmedzená na 12 ľudí, pred zakúpením vstupenky si svoje miesto zaistite prihlásením na email u Bashky Jombíkovej – bashka@stanica.sk.

 

O lektoroch:

Jana Wernerová a Peter Kočiš sú divadelní herci, režiséri, performeri, autori námetov a divadelných hier. Sú spoluzakladateľmi a členmi autorského divadla NA PERÓNE, ktoré úspešne hosťuje doma aj v zahraničí. Ako dvojica vytvárajú inscenácie aj pre iné divadlá na Slovensku a v Čechách. Stretli sa v roku 1999 počas štúdií na Akadémii umení v Banskej Bystrici, kde spolu pod pedagogickým vedením Jána Přeučila vyštudovali hudobno-dramatické umenie. Od roku 2006 vyučujú herectvo, javiskovú reč a umelecký prednes na konzervatóriu Jozefa Adamoviča v Košiciach. Od roku 2015 sa ich workshopu NEBĽABOC zúčastnilo min. 700 účastníkov.