Vyhľadať
Close this search box.

Detail akcie

Vypredaný Saul: Chaos Tour

Dátum

piatok 14.04.2023

Čas

20:00

Miesto

Nová synagóga Žilina

Neexistuje spomienka, ktorá by nemohla byť vaša.

Saul vyráža na turné spoločne so živou kapelou a novým albumom Chaos, Vtedy a Teraz. Vďaka spolupráci s Filipom Smithom (Odyssea Studio) prinášame tento audio-vizuálny zážitok aj do Žiliny a do unikátnej architektúry Novej synagógy. 

“Člen skupiny Khans sa posledné roky sústreďuje viac na sólo tvorbu. Chaos, Vtedy A Teraz je veľmi melodický projekt a umelecké vyznanie s hlbokými a melancholickými textami, ako sme u Saula zvyknutí. Fanúšikovia sa zhodujú, že nový album je najúprimnejšou formou Saulovho sebavyjadrenia.” (Refresher)

“Talentovaný chalan aktuálne vydal nový sólový album. Ak ho sledujete na pravidelnej báze, pravdepodobne budete s nami súhlasiť, že sa neustále posúva kvalitatívne dopredu. Či už je to v rámci jeho songov alebo na featoch, na ktorých sa objavuje, vždy odovzdá zo seba všetko. Na novom projekte Chaos, Vtedy a Teraz, naplno prejavuje to, ako cíti hudbu. Aj keď o ňom píšeme na rapovom webe, môžeme konštatovať, že jeho doménou je skôr spev, i keď ho nejak-tak pocitovo stále berieme aj do rap game. Saul sa vám dostane pod kožu. Vie to veľmi dobre, pričom jeho slová sa zarývajú do pamäti priaznivcov ako nôž do masla.” (Hashtag)

 

Praktické info:

Open doors 19.30, koncert začína o 20.00, ale môže to byť neskôr.

Koncert je vypredaný, na mieste sa už lístky predávať nebudú. 

Vstup na koncert je možný od 15 rokov. Do 15 rokov musí byť divák v sprievode zákonného zástupcu.