Hľadáme nových sprievodcov

K 1. júlu hľadáme nové kolegyne/ kolegov, ktoré/ ktorí budú sprevádzať ľudí výstavami, komunikovať s návštevníkmi, hovoriť im o histórii Synagógy a aj o tom, kto sme a prečo sme ju rekonštruovali.

Vítané sú komunikačné schopnosti (plynulo aj v angličtine), samostatnosť, záujem o súčasné umenie, prípadná asistencia pri inštalácii výstav, výpomoc počas podujatí a aktívny kontakt s umelcami.

Novú synagógu máme otvorenú od utorka do nedele, od 13:00 do 19:00, ale časová flexibilita pomimo otváracích hodín je potrebná, a veľakrát aj nevyhnutná. Sprevádzanie je možné kombinovať s vašou inou prácou alebo so školskými povinnosťami.

Okrem toho, že budete v našom tíme, všetky akcie na Stanici aj v Novej synagóge máte bez vstupného, nahliadnete do zákulisia a stretnete sa s umelcami aj ďalšími ľuďmi, s ktorými spolupracujeme. Dozviete a naučíte sa veľa nového. Honorár sprievodcu je 4 eurá na hodinu, ale pre peniaze to nerobíme.

Prihláste sa do konca apríla emailom na arie@novasynagoga.sk, v ktorom o sebe pošlete pár slov (a motivačný list) a radi si s vami dohodneme stretnutie. Ak vás vyberieme, už od júla budete našim novým prvým kontaktom s návštevníkmi – sprievodcami Novou synagógou.

Ďakujeme!