Hľadáme nových sprievodcov

Od nového školského roku hľadáme nových kolegov a kolegyne, ktorí budú sprevádzať ľudí výstavami, komunikovať s návštevníkmi, hovoriť im o histórii Synagógy a aj o tom, kto sme a prečo sme ju rekonštruovali.

Potrebné sú komunikačné schopnosti (aj v angličtine), záujem o súčasné umenie a flexibilný čas počas našich otváracích hodín (od utorka do nedele 13.00 – 19.00). Sprevádzanie Synagógou sa dá kombinovať s vašou inou prácou alebo so školskými povinnosťami.

Okrem toho, že budete našimi kolegami, budú pre vás všetky akcie bez vstupného, nahliadnete do zákulisia a stretnete sa s umelcami aj ďalšími ľuďmi, s ktorými pracujeme. Dozviete a naučíte sa veľa nového a možno je to len začiatok dlhodobej (spolu)práce. Honorár sprievodcu je 3 eurá na hodinu, ale pre peniaze to nerobíme.

Prihláste sa do 26. augusta emailom na arie@novasynagoga.sk, v ktorom o sebe pošlete pár slov, radi vás stretneme osobne v nasledujúci deň – v piatok 27. augusta od 13.00 do 19.00. Alebo 30. a 31. augusta. Ak vás vyberieme, už od septembra budete našimi novými kolegami – strážcami a sprievodcami Novou synagógou.

Ďakujeme!